G3 – Lepidla, fólie, jednostranné a oboustranné lepicí pásky

Nesedejte na lep, pořiďte si suché zipy od nás

Naše společnost se věnuje prodeji kancelářských a pracovních potřeb, které vám zjednoduší život. Jsme autorizovaným distributorem firmy 3M, výrobce lepidel, suchých zipů a jednostranných i oboustranných lepicích pásek. Zabýváme se i výrobou tvarových lepících i nelepících výseků z mnoha materiálů.

tel:
+420 573 358 434
fax:
+420 573 359 325
e-mail:
g3@g3.cz
web:
www.g3.cz
facebook:
www.facebook.com/G3
  • ZD Těšánky 1
  • Zdounky
  • 768 02
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Suché zipy, lepidla a další výrobky značky 3M

Jsme dodavateli lepidel, jednostranné i oboustranné lepicí pásky, fólií a suchých zipů od firmy 3M. Tato společnost dodává své zboží do více než 200 zemí po celém světě a my jsme autorizovaným distributorem jejích produktů v ČR. Zvolili jsme předního světového výrobce kancelářských a pracovní potřeb, abychom našim klientům mohli nabídnout kvalitní produkty.

V našem e-shopu naleznete široký výběr výrobků 3M pro řešení každé situace. Prodáváme jednostranné i oboustranné lepicí pásky, které zjednoduší chod kanceláře. S brusivy 3M od nás se z vás stanou nadšení domácí kutilové. Ochranné folie zabrání poškrábání či odření vašich výrobků. Se suchými zipy od nás zvládnete textilní práce s rychlostí i elegancí. Autokosmetika 3M dodá vašemu vozu šarm i potřebnou ochranu.

Díky našim dostatečným skladovým zásobám dodáváme zakoupené zboží v krátkém čase. Přesto i nadále rozvíjíme a zlepšujeme naše služby, abychom vám byli silným a spolehlivým partnerem.

Výroba tvarových výseků, samolepících pryží a plstí

Disponujeme bohatým know-how v oblasti výroby a zpracování samolepících pryží, plstí, tkanin i netkanin či různých pěn. Připravíme pro vás tvarové výseky v lepicím i nelepícím provedení.  Díky více než 14 letům praxe je umíme vyříznout ze široké škály materiálů různých vlastností, tvrdosti, tloušťky i barvy. Proto naše produkty nacházejí uplatnění v automobilovém, elektrotechnickém, strojírenském i nábytkářském průmyslu.

Do naší výroby patří výseky z oboustranné lepicí pásky pro finální montáž emblémů či parkovacích senzorů. Dále produkujeme maskovací krytí, ochranné výseky či odhlučňovací komponenty bránící hluku při dotyku dvou dílů. Pro vaši ochranu nabízíme i reflexní samolepky či nažehlovací a našívací reflexní motivy pro děti a sportovce. V případě potřeby vám u nás tyto motivy na vybrané oblečení rovnou nažehlíme.

Další služby pro vaši bezpečnost i podnikání

Naše společnost se nezastavila v půli cesty. Nabízíme vám kompletní služby. Zvládneme pískování motivů přes šablonu na sklo i odbornou aplikaci reklamních, reflexních či solárních fólií. Pro potřeby vaší společnosti zajistíme řezání lepicích pásek na požadovanou šířku.

Otevírací doba

  • Po 7:0016:00
  • Út 7:0016:00
  • St 7:0016:00
  • Čt 7:0016:00
  • 7:0013:30
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.